Sepette Anında %20 İndirim için Ödeme Sayfasında Bu Kuponu Kullan: "MOODY20"​

Hakkımızda

Spor modası ve gelişmiş teknoloji

Moodfit Sports

Moodfit Sports, geçmişle geleceğin spor modasını harmanlayarak bugüne özgüleyen ve daima ileriyi hedefleyen spor giyim markasıdır. Spor modasına özgü ikonik simgelerle yola çıkan ve ileri teknoloji ile birlikte gerçekleştirdiği ar-ge çalışmalarıyla spor giyim sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Moodfit Sports, ürünlerinin üretiminde kullandığı hammaddeleri kendi bünyesinde geliştirmekte ve tedarik etmektedir.

İstanbul merkezli kurulan marka, geliştirdiği ileri teknolojili kumaşlar ve sunduğu göz alıcı tasarımlarıyla bugün sadece Türkiye sınırlarında faaliyet göstermekle kalmayıp, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Birleşik Krallık, Hollanda ve Avustralya’da da faaliyet göstermekte ve ihracat gerçekleştirerek Ülkesine katma değer kazandırmaktadır. Bugüne kadar sınırlı sayıda olmamak üzere kadın spor giyim ürünleri üzerine yoğunlaşmış olan moodfit sports, ileri teknolojili akıllık kumaşlar sayesinde t-shirt, crop-bralet, tayt, fileli sporcu şortu, bisiklet şortu, yüzücü atlet ve çeşitli sporcu aksesuarları tasarlamış, üretmiş ve pazarlamıştır. Net çizgilerle ortaya konan patlayan renkleriyle kendisini gösteren tasarımlarımız bugün yerli ve yabancı birçok pazar yerinde yer almakta ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

En başta ticari ve fiziki olgulardan uzak bir şekilde hayata geçirdiğimiz bu marka ile fair play çerçevesinde adil, güvenilir ve eşit şartlara sahip sporcular yetiştirmeyi kendi vizyonumuzda bir borç bildik. İnandığımız değerler dahilinde genç sporcularımızın en büyük destekçisi olduk. Bugün genç milli sporcularımızın çıktıkları bu yolda en büyük destekçileri olduğumuzu, gururla tekrar ediyoruz. Yalnız türk sporunun ve sporcusunun değil, adil bir düzende eşit şartlarda yarışmayı hakeden tüm sporcuların daimi savunucusu ve destekçisi olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz.

“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.”

M. Kemal Atatürk

OUR TALENTS

Dianne Russell

Brand Design

Esther Howard

accounting manager

Jerome Bell

creative manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Jacob Jones

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bessie Cooper

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Albert Flores

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet